odpowiada “nie ma takiego numeru” Pięknie opowiadał jaki jest uczciwy,zyczliwy, jak bardzo chce pomóc! To wyszkolony oszust i wyludzacz.Nie dajcie się wciągnąć w jego gierki. Przekonuje bardzo sprytnie.Nie sądzę,aby jeszcze się odezwał.

Dokonałam sama wypłaty 14.000 USD.1 .10.2019R. Woskowicz i jak powiedziałam,że sama dokonałam wypłaty,zaproponował, że pomoże mi tą wypłatę przyśpieszyć. Nie zadzwonił ponownie co wcześniej obiecał a konto było puste, Jak by ktoś składał pozew zbiorowy to bym też się przyłączył. Oceny cząstkoweWiarygodność:1Obsługa klienta:1Platforma:5Oferta:1 Mnie też oszukał na bardzo dużą kasę. Po prostu podkręcili platformę.

Czy Bitcoin Wróci Na 20k?

Bardzo mi przykro ale tez padlem ofiara oszustow.. ogolocili konto mojego ojca ze wrzystkich pieniedz.. jesli to mozliwe to tez chcialbym dolaczyc do zbiorowego pozwu Przeczytalem Wasze wypowiedzi i włos na głowie się zjeżył.Mianowicie wpłaciłem depozyt w wysokości 260 dolarów.Dzwonia do mnie na okraglo. W sprawie jakiejś weryfikacji.Czyli teraZ już wiem kasa utopiona. W ubiegłym tygodniu dokonałam negatywnego wpisu na temat Agricole Trade.W sobotę 05.10.2019r. w godzinnach rannych zadzwonił do mnie Jakub Zieliński / tak przedstawił się / i poinformował mnie ,że Daniel Woskowicz, który był moim analitykiem, został przez niego zwolniony.

Kupowałem aktywa po innej cenie a nagle wyskoczyła niewiarygodna cena zakupu i przez to straciłem bardzo dużą kasę. Porostu wyczyscili konto. Oceny cząstkoweWiarygodność:2Obsługa klienta:2Platforma:2Oferta:3 Mi też przepadły pieniądze , nie dość że przepadły to dziś zadzwonił żeby jeszcze wpłacić 2500 dolarów . Witam wszystkich wspominałem zostałem oszukany na 250 USD chcieli abym szybko wpłacił p.Borsuk zapewniał mnie o robocie który bedzie zaarabiał za mnie.ROBIMY POZEW ZBIOROWY DO PROKURATURY !!! ZARAZ NAGŁOŚNIMY W MEDIACH TEN ACRICOLE TRADE OSZUŚCI !!!!!

Taryfikator 2021 Ile Wynoszą “rolnicze” Mandaty?

Bogdan Mańkowski i oszukał mnie na zł. Nie polecam współpracy!!! Oceny cząstkoweWiarygodność:3Obsługa klienta:1Platforma:1Oferta:1 Witam.Jestem następną osobą oszukaną. Pan Kamil dopóki nie gmo trading oszuści dostał pieniędzy jakie chciał, to kontaktował się regularnie, gdy namówił nawet na kredyt to już – brak kontaktu całkowity. Nawet telefon pod którym się kontaktował poprzez p.Katarzynę.

Całe szczęście, że nie dałem się tym oszustom namówić na branie kredytów w bankach. Kwota wpłaconego przeze mnie depozytu niby wirtualnie widnieje na koncie. Dlatego złożyłem żądanie zwrotu depozytu. Ale poza informacją, że taka dyspozycja została wniesiona, nic się nie dzieje. Więc te pieniądze przez tych oszustów chyba nie zostaną zwrócone. Jestem też gotowy do przystąpienia do pozwu zbiorowego. Banda oszustów i złodziei

Ambasada Bitcoin Tv Odcinek 3 (18 11.

Po stwierdzeniu jakie to typy chciałem zakończyć i wycofać się lecz były oferowane jakieś nowe okazje. Skończyło https://traderprof.biz/ się na kilku aukcjach, które miał zakończyć” brooker” Krzysztof I nie doczekałem się pozytywnego końca.

Mając “nóż na gardle” zgodziłam się.Mówił również , że jest Dyrektorem tej firmy i że zależy mu na dobrej opinii. CHCĘ WSZYSTKICH OSZUKANYCH bardzo ,bardzo przeprosić za ten sobotni wpis. Mieszkam sama i boję się tej Mafii.Są to ludzie bezwzględni, nie mają sumienia i mówiąc traderprof opinie o swoim HONORZE, nie chcą znać znaczenia tego słowa.Być może za dzisiejszy wpis spotka mnie coś złego, ale musiałam to napisać. Jeszcze raz PRZEPRASZAM wszyskich oszukanych. Też dałem się jak dziecko wrobić. Co prawda tylko na kwotę 251$, ale dla mnie to też dużo.

W Dobie Euforii, Jaka Przewala Się Przez Internet, Wobec Bitmonet Należy Być Ostrożnym

KTO CHĘTNY BY ZŁOŻYĆ TAKI POZEW…PISAĆ. NIE CHCĄ MI WYPŁACIĆ 250 USD NIE WPŁACAJCIE TAM KASY TO OSZUŚCI!!!!!

To człowiek bez skrupułów, bez serca, i godności. Przekonująca gmo trading oszuści oferta zarobku Natarczywe namawianie do wzięcia pożyczki

Trzy Sygnały, Że Bitcoin To Jednak Bańka

To jest mafia oszustów oczyścili mi konto z wszystkich moich oszczędności. podaję sprawę do prokuratury.OSZUŚCI!!! Jestem https://pl.wikipedia.org/wiki/Obligacja w tej chwili zadłżona na ok. 50.000 PLN. 27.09.2019r, mieliśmy wszystkie pożyczki spłacić.Nie zadzwoniL!!!!!

Oceny cząstkoweWiarygodność:1Obsługa klienta:3Platforma:1Oferta:3 Tak ja czekam na 150 dolarow ktore mam niby dostac a stracilem sporo bo 3500 dol. zobaczymy przelew juz trwa pare dni ale nie polecam napewno juz nic im nie wplace . Ze mną pracował jako konsultant

Z Bronią W Ręku Po Bitcoiny

naszych kont bankowych,gdzie wplywa renta czy emerytura. NAPISZCIE.to https://traderprof.today/ bardzo wazne. Bardzo zależy im na większej wpłacie